Trener Regionalny

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, instytucji działającej w sektorze ubezpieczeniowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trener RegionalnyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Wsparcie oraz doradztwo dla pracowników sprzedaży w oddziałach partnerów biznesowych;
  • Prowadzenie szkoleń w obszarze rozwoju pracowników i pośredników sprzedaży;
  • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz efektywności prowadzonych działań;
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych oraz udział w projektach wspierających sprzedaż.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy trenera dla pracowników sprzedaży w sektorze finansowym;
  • Znajomość rynku i produktów ubezpieczeniowych;
  • Samodzielność i organizacja pracy;
  • Certyfikacja w zakresie prowadzenia szkoleń będzie dodatkowym atutem;
  • Nienaganna kultura osobista;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, laptop, telefon służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.