Trener Operacyjny ze znajomością j. ukraińskiego/rosyjskiego

AWG Outosurcing Sp. z.o.o.

Osła, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do nowego Centrum Logistycznego w miejscowości Osła (powiat bolesławiecki) poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń operacyjnych (obszar: produkcja/magazyn)
  • identyfikowanie i analiza potrzeb szkoleniowych oraz samodzielne prowadzenie wybranych modułów szkoleń
  • pomoc w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych projektów szkoleniowych w zależności od potrzeb organizacji.

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: logistyka/produkcja?

Jesteś osobą potrafiącą przekazywać swoją wiedzę i umiejącą budować pozytywne relacje?

Wiesz jak obsługiwać pakiet MS Office, a Twoja znajomość Excela jest na poziomie m.in. średniozaawansowanym?

Posiadasz dyspozycyjność do pracy zmianowej?

Znasz język polski + rosyjski/ukraiński na poziomie min. komunikatywnym?

Zapraszamy do przesłania CV!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + benefity + szkolenia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą portalu.

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji