Opis stanowiska pracy

Centrum Kształcenia OPTIMUS oferuje pracę polegającą na prowadzeniu kursów z zakresu szybkiego czytania i technik pamięciowych.

Oferujemy:

  • niebanalną i twórczą pracę,
  • system bezpłatnych szkoleń wstępnych i przygotowanie do prowadzenia zajęć z zakresu technik pamięciowych i szybkiego czytania,
  • możliwość pracy w różnych porach dnia,
  • wynagrodzenie adekwatne do dyspozycyjności kandydata

Wymagania

-doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi lub młodzieżą
-chęć zaangażowania się w pomoc nauczanym osobom umożliwiającą im lepsze -wykorzystanie możliwości własnego umysłu
-dyspozycyjność

Prezentacja firmy

www.optimus.edu.pl<br/>Zajmujemy się prowadzeniem kursów i szkoleń opart... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Nieoznaczony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia