Trener ds. szkoleń praktycznych kierowców zawodowych

Linia

Warszawa (okolice), Nadarzyn, mazowieckie

Linia Linia
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć takich jak nauka jazdy w Warszawie (niemal wszystkich kategorii), dzięki czemu wykonujemy swoją pracę fachowo, a program szkolenia podczas kursów prawa jazdy dopasowujemy do potrzeb i możliwości kursantów.
W ramach rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn

Opis stanowiska pracy:

  • Szkolenia kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy w Warszawie i na terenie Polski
  • Systematyczny coaching kierowców objętych programem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat C, C+E
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie kierowcy w transporcie ciężarowym
  • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z innymi
  • Samodzielność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w działaniu
  • Zdolności organizacyjne
  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pozyskiwania nowej wiedzy z zakresu pojazdów ciężarowych
  • Pracę dającą wiele satysfakcji
  • Pozytywną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
Linia