Trener do studia fitness na pół etatu (m/k)

McFIT Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: McFIT Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

McFIT ma wiele wspólnego ze swoimi klientami: siłę, energię, wytrwałość i zdecydowanie w działaniu. Cechy te zaprowadziły nas naprawdę daleko — 1,5 mln klientów sprawia, że jesteśmy dziś numerem 1 w Europie. Prowadzimy już ponad 240 studiów fitness i jesteśmy obecni w siedmiu krajach. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w studiach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – w naszych biurach codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu. A Ty masz teraz szansę aktywnie przyczynić się do tego rozwoju.

Twoje obowiązki:

  • Obsługujesz klientów na powierzchni treningowej zgodnie z koncepcją treningu McFIT
  • W przyjazny sposób i zawsze w dobrym nastroju przekazujesz klientom porady związane z treningiem i odżywianiem
  • Twój średniotygodniowy czas pracy w ramach stałego zatrudnienia wynosi 20 godzin

Twój profil:

  • Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów do osiągania ich celów treningowych
  • Chętnie pracujesz w zespole, a w centrum swojej uwagi stale masz życzenia klientów
  • Praktyczne doświadczenie w branży usług oraz wykształcenie trenerskie będą dodatkowym atutem
  • Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie

Oferujemy:

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

Nie zwlekaj i prześlij swoją aplikację!

Zostań jednym z nas! Przyślij swoje przekonujące dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem w formie cyfrowej. Zawrzyj w nich informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia i najbliższego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy!