Trener - Developer C# / .NET / MVC

Gregory & Monsters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie kursów w godzinach 17:30 - 20:30 od poniedziałku do piątu co dwa tygodnie
- Mentoring oraz wskazywanie własciwych rozwiązań deweloperskich
- Prowadzenie treningów zgodnie z zakresem oraz wymaganiami
- Motywowanie członków grupy (przyszłych programistów)
- Umiejętność prezentowania kilku technicznych rozwiązań
- Wskazywanie plusów oraz minusów stosowanego rozwiązania

Wymagania

Znajomość C# / .NET oraz MVC
Znajomość SQL
Doświadczenie w procesie tworzenia oprogramowania
Doświadczenie w technologiach Javascript oraz JQuery
Znajomość HTML5 / CSS / Bootstrap

Prezentacja firmy

Mamy doświadczenie w realizacji projektów IT zdobyte w dużych mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
60PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia