Treasury Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Treasury SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontrola dostępu do księgowych banków
    • Przyznawanie i usuwanie dostępu (w tym decydowanie wspólnie z dyrektorem finansowym rodzajach dostępu).
    • Aktualizacja listy użytkowników z dostępem do różnych systemów bankowych
  • Administracja kont bankowych
    • Bezpośrednia współpraca z bankami w celu rozwiązania problemów związanych z problemami administracyjnymi.
    • Przydzielanie i przetwarzanie wszystkich innych przychodzących próśb z banków.
  • Kredyty bankowe i MRP (Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy / rachunek Escrow)
    • Przygotowanie całej dokumentacji i informacji finansowych BIN (Inspektorowi Nadzoru Bankowego) do procesu raportowania.
    • Aktywny udział w negocjacjach z bankami umów kredytowych i umów MRP.
  • Przygotowanie płatności (sprawdzanie i akceptacja w systemie bankowym).
  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi.
    • Uzgodnienie konta bankowych (informacje tygodniowe).
    • Prognozowanie przepływów pieniężnych
    • Przygotowanie należności ze sprzedaży
    • Aktywności związane z zamknięciem miesiąca w powiązaniu z inwestycjami
  • Raportowanie
    • Przygotowanie wewnętrznych raportów
    • Sprawdzanie i ładowanie do cenników programu DP (Developer PRO)
  • Inne zadania określone przez dyrektora finansowego.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (rachunkowkości, finanse)
  • dobra znajomość pakietu ms office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra oganizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdolność analitycznego myślenia oraz zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie deweloperskiej
  • miejsce pracy w doskonale zlokalizowanym biurze tuż przy linii metra
  • wsparcie współpracowników i przełożonych w rozwoju zawodowym
  • zróżnicowane zadania
  • pakiet medyczny
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.