Treasury Specialist

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Spółka produkcyjna będąca jednym z liderów w swojej branży.

Możliwość rozwoju w bliskiej współpracy z CFO.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, bardzo mocno rozpoznawalnej firmy produkcyjnej, będącej jednym z liderów w swojej branży, poszukuję Treasury Specialist.

Opis stanowiska

  • planowanie, monitorowanie i realizowanie procesu płatności (obsługa płatności stałych, przelewów, leasingów, pożyczek, płatności spółek powiązanych itp.)
  • bieżąca analiza stanu należności i zobowiązań
  • zarządzanie leasingami (w tym analiza ofert, kontrola umów, operacyjny kontakt z leasingodawcami)
  • bieżący kontakt z dostawcami i odbiorcami (kompensaty, uzgodnienia sald, obsługa wezwań do zapłaty)
  • kompleksowa obsługa faktoringu
  • współpraca z bankami i ubezpieczycielami w zakresie potwierdzania cesji, potwierdzania sald, przygotowywania zestawień, raportów, wniosków itp.)
  • przygotowywanie wniosków i sprawozdań do instytucji finansujących,
  • analiza warunków finansowych w umowach (terminów płatności, kar umownych, gwarancji itp),
  • współpraca z działem ERP w zakresie usprawnień procesów finansowych realizowanych w systemie

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze płatności
  • umiejętność pracy z systemami ERP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność zarządzania priorytetami
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju

Oferujemy

  • możliwość realnego rozwoju w zarządzaniu płatnościami w spółce akcyjnej o charakterze produkcyjnym, w bardzo bliskiej współpracy z CFO
  • umowa o pracę/B2B
  • stałe miesięczne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • pracodawca z ustabilizowaną pozycją na rynku, dynamicznie rozwijający się na rynkach zagranicznych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page