Translations Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
Translations ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Udział za tworzeniu i realizacji planów firmy na rozwój w obszarze Omnichannel B2C
  • Odpowiedzialność za kompleksową koordynację i realizację tłumaczeń w wielu językach dla różnych stylów tekstu, w tym tekstów rzeczowych, kreatywnych, wypunktowanych itp.
  • Zarządzanie jakością tłumaczeń online na stronach internetowych firmy
  • Zarządzanie współpracą z biurem tłumaczeń, rozwijanie relacji i zarządzanie optymalizacją kosztów, procesów i harmonogramów
  • Zapewnianie optymalnego procesu tłumaczeń na potrzeby zespołów wewnętrznych, dbanie o dotrzymywanie terminów i zapewnienie wysokiej jakości tłumaczeń
  • Współpraca z agencją w celu stworzenia banku pamięci i zwiększenia wydajności
  • Wdrażanie automatyzacji tłumaczeń i zarządzanie nią, opracowywanie i zapewnianie standardów tłumaczeniowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu realizacją tłumaczeń na wielu rynkach europejskich
  • Doświadczenie od 5 do 10 lat w branży tłumaczeniowej
  • Doskonałe umiejętności zarządzania budżetem i współpracy z agencjami
  • Rozumienie różnicy między tłumaczeniami kreatywnymi a merytorycznymi
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie oprogramowania tłumaczeniowego, tłumaczenia maszynowego i automatyzacji
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość dodatkowych j. obcych będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej z biura w Katowicach
  • Pracę w europejskim środowisku w organizacji o globalnym zasięgu
  • Duże możliwości rozwoju i współtworzenia marki na rynku europejskim
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna i pakiet kafeteria)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.