Transaction Accounting Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Transaction Accounting ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad całym procesem księgowania transakcji oraz podejmowanie krytycznych decyzji związanych z procesem,
  • Przegląd transakcji o wysokiej wartości w celu sprawdzenia zgodności z wewnętrznymi wymogami,
  • Zarządzanie oraz rozwój zespołu składającego się z około 40 osób,
  • Ustalanie strategii, wizji oraz celów wydajnościowych dla zespołu Transaction Accounting,
  • Wdrażanie narzędzi do optymalizacji działań,
  • Zadania związane z zarządzaniem zespołem: podział zadań, eskalacje, monitorowanie, motywowanie, zarządzanie wydajnością, rekrutacja, dbanie o transfer wiedzy,
  • Zatwierdzanie operacji dotyczących procesów revenue recognition oraz cash application.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz kompetencje liderskie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Szerokie doświadczenie związane z księgowością, preferowane doświadczenie w procesach transaction accounting, AR oraz GL,
  • Znajomość programów księgowych klasy ERP oraz programu MS Excel,
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości,
  • Znajomość regulacji IFRS lub US GAAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na rozwój,
  • Możliwość przyczynienia się do tworzenia nowych struktur w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.