Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta, który posiada duże pola uprawne, poszukujemy pracownika na stanowisko traktorzysty.

TRAKTORZYSTA

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Lille

Opis stanowiska:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za karczowanie ziemi oraz zbiór plonów, głównie ziemniaków

Zakres obowiązków:
- prowadzenie maszyn rolniczych (traktor)
- karczowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital),
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 EURO),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.,
- pracę w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie z Polski do Francji,
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

- doświadczenie w pracach polowych i prowadzeniu maszyn rolniczych,
- mile widziane prawo jazdy uprawniające do prowadzenia samochodów i traktorów,
- umiejętność sprawnej obsługi maszyn rolniczych,
- rzetelność podczas wykonywania obowiązków.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna