Traktorzysta - nawadnianie

PF-GRUPPEN

Jutlandia, Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: 25 lipiec

Okres pracy: około 3 miesiące

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 3

Możliwość pracy jako traktorzysta przy innym zadaniu po zakończeniu projektu!

Oferujemy:

  • stawka godzinowa brutto: 140 DKK (80 PLN)
  • płatne nadgodziny,
  • umowa związkowa,
  • Składki emerytalne po 3 miesiącach zatrudnienia,
  • dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny,
  • Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 10500 PLN + 1500 PLN wakacyjne ( obliczenia przy 55 godz. tygodniowo )
  • praca zespołowa w systemie zmianowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • możliwość zaliczki do 3000 koron,
  • pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe, około 70 km w jedną stronę),
  • duńska umowa,
  • obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora
  • chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
  • możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
  • możliwość wyjazdu w grupie

Zakres obowiązków:

  • obsługa ciągnika rolniczego John Deere 6155 z maszyną do irygacji,
  • rozkładanie węży nawadniających,
  • codzienne mycie traktora i maszyny po zakończonej pracy,
  • konserwacja, drobne naprawy

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • kilkuletnie doświadczenie w obsłudze ciągnika i maszyn rolniczych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność w podanym terminie,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • własny samochód (dojazdy do pracy - około 70 km w jedną stronę),
  • dobry stan zdrowia.

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne