TRAKTORZYSTA/ ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH

GMINA SIEDLISKO

Siedlisko, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0045

Obowiązki:

Opróżnianie, wywóz nieczystości płynnych. Okres próbny na umowę zlecenie ok. 2 miesiące, docelowo umowa o pracę.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. T

Zawód:

  • Kierowca ciągnika rolniczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Zamkowy 6, 67-112 Siedlisko, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy