ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.
Posiadając zainteresowania branżą nieruchomości może PAN/PANI zostać częścią prosperującego międzynarodowego przedsiębiorstwa!

Trainee Centermanager / Praktykant działu marketingu

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, (okolice Kalisz, Krotoszyn, Rawicz, Sieradz, Jarocin)

Zadania:

  • Planowanie i realizacja własnych działań marketingowych (np. eventy, an-kiety wśród klientów) w naszych centrach handlowych i w parkach handlo-wych
  • Promocja w prasie i PR
  • Dalszy rozwój strony internetowej oraz naszych działań w zakresie rekla-my, zarówno pod względem treści jak i adresatów online
  • Analiza działań reklamowo-marketnigowych, ich monitorowanie na pod-stawie statystyk
  • Opieka nad najemcami na miejscu, wynajem powierzchni
  • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

Profil:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii przedsiębiorstw, marke-tingu lub porównywalne
  • Język niemiecki i polski w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje językowe, komunikacyjne i skuteczność osiągania celów
  • Własna inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie oraz znajomość reklamy i designu
  • Gotowość do podróży oraz zrozumienie i oparcie w rodzinie
  • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel, ewentualnie oprogramowana do wizualizacji np. Photoshop, InDesign, Illustrator
  • Wdrożenie do pracy przez 6 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (We-imar)

Oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Zainteresowany/a?
Prześlij nam swoje CV wyłącznie w języku niemieckim za pomocą przycisku Aplikuj.