Trader - handlowiec do działu eksportu ze znajomością j. angielskiego

Kaskat Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

KASKAT Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. - firma handlowa i produkcyjna z 22 letnim stażem, zajmującą się eksportem produktów mleczarskich, w związku z dynamicznym rozwojem,

poszukuje osoby na stanowisko: Trader - handlowiec do działu eksportu ze znajomością j. angielskiego,

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. ul. Husarska 10.

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • aktywna sprzedaż produktów mleczarskich,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie istniejących,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • monitorowanie i analiza rynków zagranicznych,
  • współpraca z działem logistki, działem zakupów i zakładem produkcji,
  • uzgadnianie, kompletowanie, kontrola merytoryczna dokumentów eksportowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość tematyki i zagadnień związanych z handlem zagranicznym
  • predyspozycje negocjacyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • mile widziana znajomość drugiego języka,
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • prowizja od sprzedanego towaru,
  • ryczałt za dojazdy do pracy własnym samochodem,
  • możliwość rozwoju osobistego realizowanego poprzez szkolenia finansowane przez firmę,
  • prywatny pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

KASKAT Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. od około 20 lat za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi