Trade Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG (non-food) w Polsce oraz za granicą poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby otwartej na nowe wyzwania:

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • opracowywanie, koordynowanie, rozliczanie i analiza realizowanych działań promocyjnych w kanale MT i TT,
  • diagnoza otoczenia rynkowego pod kątem dalszego rozwoju wraz z przygotowywaniem rekomendacji na potrzeby działań trade marketingowych,
  • Rozwój i koordynacja działań w kanale e-commerce
  • Przygotowywanie promocji konsumenckich przy współpracy z działem marketingu, sprzedaży oraz tworzenie dedykowanych programów konsumenckich,
  • inicjowanie aktywności bieżących oraz dla nowych produktów wprowadzanych na rynek,
  • koordynacja i współodpowiedzialność we wdrażaniu strategii marketingowej dla portfolio produktowego,
  • odpowiedzialność za powierzony budżet na działania wspierające sprzedaż w poszczególnych kanałach,
  • koordynacja i nadzór nad tworzeniem i dostarczaniem materiałów reklamowych oraz POS;

Profil kandydata

  • Min. 3-4 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży FMCG (food lub non-food)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki marketing i zarządzanie, ekonomia,
  • Wysokie kompetencje analityczne (umiejętność pracy z danymi sprzedażowymi)
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, prezentacyjne oraz organizacyjne,
  • Nastawienie na realizację założonych celów biznesowych,
  • Umiejętność współpracy z różnymi działami w firmie (marketing, finanse, logistyka)
  • Prawo Jazdy Kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Nowe wyzwania i nowe możliwości w pracy dla jednej z najszybciej rozwijających się kategorii produktowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z premią roczną,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy do dyspozycji,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page