Trade Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy Trade Marketing Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w innowacyjnych produktach i usługach mobilnych, zatrudniająca 250 000 pracowników. Ponad 300 milionów klientów korzysta z ich produktów codziennie w 19 krajach.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i wdrożenie planu działań marketingowych,
  • Koordynacja i zarządzanie wybranymi projektami,
  • Współpraca ze światowymi strukturami firmy w zakresie lokalnego wdrażania i koordynacji globalnych inicjatyw i projektów,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji projektów komunikacyjnych,
  • Tworzenie budżetów i harmonogramów projektów,
  • Organizacja wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Wspieranie lokalnych zespołów sprzedażowych w prezentacji planów aktywacyjnych dużym klientom,
  • Wspieranie sprzedaży w przygotowaniu rocznych biznes planów dla kluczowych partnerów strategicznych,
  • Praca z Category Managementem i Działem Sprzedaży w celu zapewnienia, że wszystkie inicjatywy związane z dystrybucją i wizerunkiem marki są realizowane terminowo i prawidłowo dla określonej kategorii,
  • Zapewnienie doskonałości w realizacji sprzedaży poprzez materiały POS,
  • Opracowywanie, wykonywanie i monitorowanie promocji (przed i po).

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu handlowym lub dziale marketingu po stronie producenta lub operatora,
  • Gracz zespołowy, zdolny do budowania relacji na wszystkich poziomach i funkcjach,
  • Wielozadaniowość, kreatywność, duża motywacja do pracy w stylu "all hands onboard", również pod presją czasu - typ "człowieka orkiestry",
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych a także kompetencje miękkie (relacyjność oraz komunikacja),
  • Solidne umiejętności analityczne z pewnym doświadczeniem w korzystaniu z danych rynkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Microsoft Excel, Word, PowerPoint),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Oferujemy

  • Interesująca i pełna wyzwań praca w szybko rozwijającej się firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Przyjazne środowisko pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page