Trade Marketing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Kielce, świętokrzyskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się, międzynarodowego producenta płytek gresowych oraz klinkierowych, poszukujemy:

Trade Marketing ManagerMiejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii trade marketingowej,
  • Zarządzanie siecią ekspozycji w rynkach, w celu stałego podnoszenia efektywności ekspozycji,
  • Definiowanie celów trade marketingowych dla działu handlowego oraz przygotowywanie planu operacyjnego wdrożenia rynkowego dla planowanych działań marketingowych,
  • Budowanie i zarządzanie ekspertyzą trade marketingową (efektywny monitoring oraz analiza i ocena efektywności prowadzonych działań, tj. badania zachowań konsumenckich, informacje od sprzedawcy, zarządzanie kategorią produktów na półce, itp.
  • Przygotowywanie planów wdrożeniowych dla działań trade marketingu i marketingu oraz ich realizacja,
  • Wspieranie projektowania i produkcji materiałów, tj. POSM, katalogi, aranżacje PCV,
  • Analiza działań konkurencji
  • Zarządzanie zespołem trade marketingu,
  • Zarządzanie budżetem marketingowym, odpowiedzialność zakupowa.

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,w tym umiejętność zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Biegłej znajomości obsługi pakietu MS Office w szczególności w zakresie tworzenia prezentacji,
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem marketingowo-promocyjnym,
  • Inicjatywy, kreatywności, otwartości w komunikacji oraz silnej orientacji na osiąganie celów,
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane z obszaru marketingu, biznesu lub zarządzania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia do pracy,
  • Pełną wyzwań pracę w bardzo dobrej atmosferze,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.