Towarowanie (tygodniówki)

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Towarowanie bez ks sanepid (tygodniówki)
Miejscowość: galeria Panorama, galeria Pestka, Posnania

Obowiązki:
• wykładanie towaru
• sprawdzanie terminu ważności produktów

Oferujemy:
• pracę dorywczą, bądź każdego dnia- grafik ustalasz indywidualnie
• pracę na hali dla Pań jak i Panów
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• wypłaty w formie tygodniówki
• pracę od zaraz !
• zatrudnienie w ciągu 10 min
• wypłatę w każdy piątek
• dostęp do panelu pracownika dzięki , któremu sam decydujesz w jakie dni i godziny chodzisz do pracy (nie narzucamy żadnego grafiku)
•możliwość pracy wyłącznie w weekendy, bądź od poniedziałku do piątku
• po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
• wypłaty tygodniowe tylko u nas!

*elastyczne godziny pracy, pracownik sam decyduje o dniach i godzinach pracy- zapisuje się online za pomocą panelu pracownika!

ZAPRASZAMY BEZPOŚREDNIO DO BIURA: FALLWORK, UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5, NA PRZECIWKO DWORCA PKP

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy w godzinach porannych , popołudniowych lub nocnych- do wyboru
• chęci do pracy codziennie, bądź typowo dorywczo