Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

TOROMISTRZ

Garwolin, mazowieckie

Budimex S.A.

Opis stanowiska pracy

  • Pracowałeś przy realizacji kontraktów kolejowych?
  • Kierowałeś i nadzorowałeś pracami związanymi z robotami kolejowymi?
  • Masz doświadczenie w odbieraniu zrealizowanych robót kolejowych?

To szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kolejowe
  • Doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku min 2 lata
  • Doświadczenie związane z budową, naprawą i/lub utrzymaniem nawierzchni kolejowej

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Monitorowanie stanu technicznego infrastruktury drogowej;
  • Organizowanie, kierowanie i nadzór robót torowych;
  • Odbiór realizowanych robót torowych;
  • Usuwanie usterek dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego;
  • Analizowanie dokumentacji związanej z robotami kolejowymi.

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);
  • Dofinansowanie na artykuły dziecięce, działania kulturalne, sportowe i turystyczne;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach w całej Polsce;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie;
  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia;
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • Nowe ubranie ochronne;
  • Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości 500 zł brutto;
  • PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu... krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Inne