IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Tool Manager

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Nadzór nad budową narzędzi wtryskowych i zgrzewowych do nowych projektów, bezpośrednia komunikacja z narzędziowniami na etapie konstrukcji
  • Nadzorowanie prób nowych narzędzi i narzędzi po zmianach, przygotowanie raportów i analiz po próbach
  • Udział w próbach wtryskowych / zgrzewowych dla nowych narzędzi w siedzibach narzędziowni (delegacje krajowe i zagraniczne) i zatwierdzanie statusu narzędzi przed ich relokacją do zakładu
  • Reprezentowanie firmy przed aktualnymi i nowymi klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Aktywne uczestnictwo w projektach prowadzących do zmniejszenia awaryjności narzędzi oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów narzędziowych w produkcji seryjnej
  • Aktywne poszukiwanie nowych narzędziowni na rynku polskim
  • Ścisła współpraca z centralnymi działami Tool Management, Project Management, Sprzedaży oraz lokalnymi działami uczestniczącymi we wdrożeniu nowego produktu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność (dot. okresu po pandemii)
  • wykształcenie o profilu technicznym
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa programów MS Office
  • znajomość programu CAD
  • samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • współpracę na szczeblu międzynarodowym
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (w tym szkolenia językowe)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, premię świąteczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.