Opis stanowiska pracy

HUTA ZABRZE S.A.

poszukuje do pracy osoby na stanowisko

TOKARZ

Miejsce pracy: Zabrze

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Obsługa maszyn obróbczych (tokarki w tym tokarki karuzelowe)
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • Uzbrajanie, ustawianie maszyny i przygotowanie programu obróbki,
  • Kontrolowanie procesu obróbki i jakości produkowanych detali.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość zagadnień związanych z toczeniem,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa suwnic z poziomu zero w tym radiowo mile widziane,
  • kurs hakowego mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich umiejętności, kompetencji i wiedzy,
  • dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • możliwość uzyskania nowych uprawnień,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Praca w doświadczonym zespole.

Informujemy, że:

  • Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Huta Zabrze S.A. z siedzibą w Zabrzu ul. Mikulczycka 13.; 41-800 Zabrze
  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
    Telefon: 781230665; e-mail: iodo@hutazabrze.com.pl
  • Pana / Pani dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu o pracę - art.6 ust. 1 lit. a RODO (UE).
  • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do procesu rekrutacji.
  • Podane dane osobowe przetwarzane będą w formie papierowej i elektronicznej.
  • Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
  • Pana / Pani dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym do profilowania.
  • Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
    w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć przesyłając informację na adres mailowy: rekrutacje@hutazabrze.com.pl
  • Przysługuje Panu / Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu.
  • Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego zgodnie z art. 77 RODO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

  • „Niniejszym świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji na dane stanowisko przez Hutę Zabrze S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
  • Zostałam/ Zostałem poinformowany/a o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych, o przysługującym mi prawie dostępu do treści ww. danych i prawie ich poprawiania, a także prawie żądania usunięcia danych osobowych z bazy danych, albo wstrzymania lub zaprzestania ich przetwarzania”.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez przcisk "Aplikuj".

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

BSK Return S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne