Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Tokarz

Miejsce pracy: Głuchołazy

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować jest jedną z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa.

Miejsce pracy: Sosnowiec / Głuchołazy / Ścinawka Średnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługę tokarki
  • ustawianie maszyny, dobór narzędzi – na podstawie rysunków, dokumentacji technologicznej
  • uzbrajanie maszyn w niezbędne narzędzia
  • dobór parametrów skrawania
  • prawidłową realizację procesu na obrabiarkach
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości i obsługa sprzętu pomiarowego
  • zdyscyplinowania, elastyczności, zaangażowania i spostrzegawczości
  • mile widziana: znajomość podstaw technologii części maszyn, obróbki skrawaniem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze biura w Polsce:

Jasło - 797 821 257/ 798 113 596

Kluczbork - 516 083 320  / 533 134 385

Poznań - 733 359 207/ 508 569 193

Radom - 696 014 236/

733 283 383

Zamość - 508 569 205/

 575 551 900

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.