Work Service Express

Tokarz

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Work Service Express to certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku od 2004 r. Firma oferuje usługi z zakresu pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, pozostając jednym z liderów branży HR

Miejsce pracy: FRANCJA

KRAZ: nr 1116

Praca tymczasowa

Zadania:

  • Czytanie planów-kontrola produkowanych elementów
  • Dobór narzędzi i montaż elementów
  • Ustawianie parametrów maszyny
  • Przeprowadzanie operacji obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Udokumentowane doświadczenie;
  • Opanowany program CFAO, taki jak Mastercam i/ lub Esprit
  • Dokładność;
Mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;
  • Atrakcyjne stawki - 13,80 euro brutto/h, około 2300 euro netto miesięcznie
  • Zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie;
  • Wsparcie polskiego koordynatora;
  • Pomoc przy każdym etapie rekrutacji;