Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

TOKARZ

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Sanpro Synergy

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

TOKARZ

Miejsce wykonywania pracy:
Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie od 3100 zł brutto (wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i dodatki zmianowe),
- posiłki,
- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,
- dofinansowanie do karty multisport,
- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Mile widziane :
- wykształcenie min średnie techniczne,
-doświadczenie w obróbce walców hutniczych (mile widziane),
-doświadczenie w obróbce skrawaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie,
-znajomość rysunku technicznego,
-uprawnienia: tokarz, suwnicowego, hakowego (min. jedno),
-znajomość obrabiarki CNC.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez wiadomość olx
lub
dostarczyć osobiście do biura
ul. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza
Budynek Rehabilitacji obok Apteki Głównej
Poniedziałek - Piątek
7.00-16.00

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland -... największego producenta stali w Polsce.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / wydobywczy