Opis stanowiska pracy

Informujemy, że w chwili obecnej firma CNH Industrial Polska Sp. z o.o. zajmująca się produkcją maszyn przemysłu rolniczego poszukuje osób na stanowisko:

Tokarz - ślusarz

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac ślusarskich,

- Przezbrajanie oraz naprawa elementów tłocznych według potrzeb produkcyjnych,

- Terminowa realizacja powierzonych prac,

- Realizacja zleceń na potrzeby bieżącej produkcji.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne,

- Umiejętność pracy na tokarkach, szlifierkach,

- Umiejętność pracy na frezarce manualnej będzie dodatkowym atutem,

- Łatwość przyswajania nowych metod pracy,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Dobra znajomość rysunku technicznego,

- Uprawnienia i umiejętność spawania MIG.

Zapewniamy:

- Etat w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Firma CNH Industrial Polska Sp. z o. o. w Płocku należy do global... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji