Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Tokarz / Ślusarz - Monter Sieci Kanalizacyjnej

(Pion Ścieków/ Zakład Sieci Kanalizacyjnej/ Oddział Eksploatacji Przepompowni Ścieków)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. 186/17

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń technologicznych w obiektach pompowych Zakładu oraz obiektów towarzyszących;
  • prace warsztatowe polegające na obróbce metali, skrawaniu, toczeniu, ręcznej obróbce elementów, pracy naprawczej w obiektach technologicznych w tym na czynnych obiektach pływających, obsłudze urządzeń stanowiskowych;
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym przynależnych obiektów, maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi w tym: demontaż, czyszczenie, malowanie i mycie części i podzespołów;
  • prowadzenie dokumentacji przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń wraz z wpisami w książkach pracy maszyn.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego;
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji E gr I,II i obsługę suwnic;
  • zaangażowania w wykonywaną prace;
  • podstawowej znajomości obsługi maszyn warsztatowych (wiertarka, szlifierka, frezarka, tokarka itp.);
  • prawo jazdy kat. B.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ