Tokarz ręczny / Ślusarz → praca od zaraz!

Sedulus Sp. z o.o.

Chróścice, opolskie

Miejsce pracy: Chróścice

Opis stanowiska

  • Toczenie ręczne
  • Obróbka głównie metalowych detali jak i tworzyw sztucznych
  • Czytanie rysunków technicznych.
  • Kontrola jakości za pomocą odpowiedniego sprzętu testowego (możliwość szkolenia w firmie)
  • Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Mile widziane osoby bez doświadczenia (firma zapewnia szkolenia)

Wymagania stanowiska

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Auto i prawo jazdy na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia + premie miesięczne
  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia (w zależności od doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania cennych doświadczeń w międzynarodowej firmie
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy