Opis stanowiska pracy

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych i urządzeń pomiarowych
  • Wykonywanie kompleksowych detali tokarskich zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Kontrolowanie jakości sporządzonych części
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie średnie-zawodowe lub średnie-techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z toczeniem
  • Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
  • Udokumentowane doświadczenie w obszarze toczenia
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności pracy zespołowej

Prezentacja firmy

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji