Tokarz konwencjonalny - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I LOKALIZACJA

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Berlina, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta we wschodnich Niemczech w okolicy Berlina kandydatów na stanowisko:

Tokarz Konwencjonalny

Zakres obowiązków:

• obsługa tokarek konwencjonalnych oraz urządzeń pomiarowych

• wykonanie detali tokarskich na podstawie rysunku technicznego

• kontrola jakości gotowych wyrobów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

• stabilne zatrudnienie

zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

• umowa o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako tokarz konwencjonalny
  • kierunkowe wykształcenie średnie-zawodowe lub średnie-techniczne
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

Mile widziane:

• posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna