Opis stanowiska pracy

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A. oferuje możliwość zatrudnienia na stanowisku:

Tokarz karuzelowy

Do głównych obowiązków na tych stanowiskach będzie należało:

Praca na konwencjonalnych tokarkach karuzelowych

Wymagania:

Wykształcenie Zasadnicze zawodowe, średnie lub wyższeDokończ

Wybranym kandydatom zapewniamy:

  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne,
  • szkolenia praktyczne, wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zawarcie umowy o pracę na dobrych warunkach płacowych,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

W przypadkach osób deklarujących chęć podjęcia studiów na kierunkach technicznych rozpatrywane będą indywidualnie możliwości pomocy w tym zakresie.

 Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur (CV, list motywacyjny) drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Osoba wskazana przez pracodawcę do kontaktów:

Paweł Borratyński - Kierownika Działu Personalno-Płacowego

32 262 32 31 wew. 250 lub 453

Prezentacja firmy

DFME DAMEL S.A. działa na rynku górniczym od blisko 80 lat i jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji