Opis stanowiska pracy

Szukamy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

 Tokarz/ frezer

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie,
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami warsztatowymi,
  • dokładność i wydajność,
  • prawo jazdy kat B .

Oferujemy:

  • wynagrodzenia adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwości rozwoju zawodowego: szkolenie specjalistyczne w Polsce i Anglii.

Prezentacja firmy

Firma „RESURS”, przekształcona z „Metal Science” s.c., prowadzi działal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Inne