Opis stanowiska pracy

Firma TREPKO ASEPTIC Sp. z o.o. jest polską filią koncernu TREPKO, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TOKARZ/FREZER

miejsce pracy: Świerklany

Zakres obowiązków:

  • obsługa konwencjonalnych maszyn skrawających (odpowiednio tokarki / frezarki)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie w manualnej obróbce skrawaniem
  • Umiejętność czytania rysunków, dokumentacji technicznej
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace
  • Odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do przesłania CV za pomocą aplikuj.

TREPKO ASEPTIC Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 1

44-266 Świerklany

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.833)".

Prezentacja firmy

Firma Trepko Aseptic projektuje i produkuje szeroką gamę urządzeń pakują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne