Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od zaraz na stanowisku pracy:

Tokarz / Frezer

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Czechy- Mlada Boleslav

Zadania:

  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem
  • Dobór narzędzi i parametrów
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • precyzja i systematyczność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zapewniamy:

  • umowę o pracę , zakwaterowanie,  ubezpieczenie społeczne
  • stabilną, interesującą pracę, w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy