Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Tokarz – frezer do firmy

zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: tok/szc/2021

Zadania:

  • obsługa tokarek uniwersalnych i frezarki,
  • wykonywanie i regeneracja elementów potrzebnych do bieżących napraw maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie zleconych prac przez przełożonego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową 24,50 zł/h brutto,
  • pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych (tokarki, frezarki, wiertarki),
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki (dobór narzędzi i optymalizacji parametrów obróbki),
  • precyzja i dokładność.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji