Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
• Ciekawa praca z perspektywami

Miejsce pracy: Karsy 52, 62-571 Stare Miasto
Godziny pracy: 7.00-15.00

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• min. 1 rok doświadczenia na stanowisku tokarz/frezer/ślusarz/mechanik
• doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych
• umiejętność obsługi tokarek / frezarek CNC będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• precyzja, rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

Zakład Mechaniczny Jerzy Robak jest producentem szerokiego asorty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis