Tokarz-Frezer (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

STANOWISKO : TOKARZ - FREZER

Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ

Miejsce pracy: FRANCJA - 279-305 Boulevard Danielle Casanova 13014 MARSEILLE

Główne zadania:

  • Praca z tokarką i frezarką manualną,
  • Produkcja części i podzespołów armatury przeznaczonej do gazociągów, rurociągów, petrochemii, wodociągów i inne,
  • Cięcie poprzeczne metali,
  • Cięcie części miara centymów,
  • Gwintowanie,
  • Przenoszenie części: ręczne oraz z wykorzystaniem suwnicy,
  • Kontrola pracy, procesów, elementów, detali wg listy kontrolnej,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania

  • in. 5 lat na stanowisku tokarza/frezera,
  • Zawód: tokarz/ technik obróbki mechanicznej,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego: czytanie i interpretacja,
  • Znajomość j. francuskiego: przynajmniej słownictwo związane z pracą w celu wypełnienia list kontrolnych,
  • Sprawne posługiwanie się przyrządami mierniczymi,
  • Odpowiedzialność na stanowisku pracy,
  • Dobra organizacja pracy i autonomia,
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna: praca z ciężkimi sprzętami mechanicznymi,
  • Zdolność do pracy w hałasie i kurzu ,
  • Mile widziany własny samochód,

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • proponowana stawka godzinowa: 13 euro brutto za godzinę pracy - do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia,
  • wynagrodzenie miesięczne: ok. 9 000 zł netto, przy pełnym m-cu pracy,
  • nadgodziny, naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
  • - od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej = 12,35 euro brutto za godzinę pracy,
  • - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej = 14,82 euro brutto za godzinę pracy.
  • ekwiwalent urlopowy: 10 % wynagrodzenia (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • premia końca misji: 10 % wynagrodzenia (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę – jeśli dotyczy
  • pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja - Polska po zakończeniu kontraktu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna