Tokarz/Frezer (Pracownik tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

 Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących          agencje zatrudnienia: 12864

Główne zadania:

  • Programowanie maszyn CNC Heidenhain oraz frezarki DMU 5 osi
  • Praca na maszynach: tokarka MAZAK CNC INTEGREX 200 Y, tokarka MAZAK INTEGREX I200S, centrum obróbkowe DMG MORI typ NHX5500,centrum obróbkowe DMG typ DMU 50 evolution, centrum obróbkowe DMG typ DMU 50 Evo Linear, centrum obróbkowe DMG typ DMU 50 Evo Linear centrum obróbkowe, DMG MORI typ DMU 60 Evo
  • Produkcja części i podzespołów przeznaczonych do: przemysłu lotniczego, kosmicznego i zbrojeniowego (głównie: przetwarzanie sygnału)
  • Cięcie poprzeczne metali
  • Produkcja seryjna od 5 do 40 części - wielkość wytwarzanych części; max 300 mm X 300 mm X 50 mm
  • Praca na materiałach: stal, tytan, stal nierdzewna (Z6, Z10) aluminium (magnez, inconel, inwar)
  • Frezowanie i wiercenie części maszyn przemysłowych każdego rodzaju
  • Respektowanie przepisów BHP,
  • Kontrola pracy, procesów, elementów, detali wg listy kontrolnej
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • 3-5 lat na stanowisku tokarza/frezera
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego lub angielskiego (programowanie w języku angielskim)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy i autonomia

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stawka: 13 euro/h brutto
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto)
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazd do Francji

 Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji