Oferta wyróżniona

Tokarz / Frezer CNC

Bytom, śląskie

Precy-Tech Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa i programowanie tokarek CNC.
  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
  • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
  • Znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain lub Sinumerik, Siemens
  • Bdb znajomość rysunku technicznego

Począwszy od powstania w roku 2000 r. firma nasza stale rozwija się w szybkim tempie,... przykładając szczególną dbałość do nadrzędnych celów naszej działalności jakimi są, wzrost poziomu jakości i zakresu oferowanych usług.

Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczona i fachowa kadra, obsługująca nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na zagwarantowanie profesjonalnych usług spełniających Państwa wysokie wymagania.

Precyzja niezmiennie pozostaje dla nas wartością najważniejszą. Sposób realizacji zleconych zadań i wysokie standardy produkcji zostały już docenione przez szereg naszych Klientów, szczególnie zagranicznych, co stanowi wymierny rezultat naszych starań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria