Opis stanowiska pracy

Zadania:
- ustawianie maszyny, dobór narzędzi
- wprowadzanie zmian do programów z pulpitu mszyny (lub pisanie programow po okresie przyuczenia)
- kontrola przebiegu procesu obróbki detali
- dokladny pomiar detali

Praca na podstawie rysunku lub detalu.

Produkcja pojedynczych sztuk. Stal czarna, nierdzewna i inne metale.

Oferta pracy na czas nieokreslony.

Wymagania

- Minium 3 lata doświadczenia w operowaniu tokarkami CNC
- Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w G kodach
- Doswiadczenie na tokarkach konwencjonalnych jest mile widziane

Prezentacja firmy

Start People interim jest firmą rekrutacyjną powstałą w 1963 roku oraz n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 600PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony żywnościowe, pensja wkacyjna, trzynasta pensja, belgijski zasiłek rodzinny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji