Tokarz CNC (Sinumerik)

Baltix.se sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Obowiązki:

  • Programowanie z poziomu maszyny i obsługa tokarki karuzelowej ze sterowaniem Sinumerik 840D
  • Praca na podstawie dokumentacji technologicznej
  • Obróbka konstrukcji wyspawanych
  • Obróbka pojedynczych detali i krótkich serii
  • Kontrola jakości wykonanych elementów - pomiary

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora - programisty (sterowanie Sinumerik 840D)
  • Doświadczenie na tokarkach karuzelowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
  • Duża dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Odzież roboczą
  • Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • Program „Premia za polecenie”
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.