Tokarz / Programista Maszyn CNC

CNC-EXPERTS GmbH

Niemcy, Lipsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Samodzielne ustawianie i obsługa Tokarek CNC oraz ich programowanie
• Możliwość awansu do poziomu mistrza produkcji po uprzednim przeszkoleniu
• Precyzyjna, bardzo urozmaicona i rozwojowa praca przy małych seriach lub prototypach
• Odpowiedzialność za wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz wymaganiami jakościowymi
• Legalne zatrudnienie w Niemczech, stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach Niemieckich
• Praca dla firmy z siedzibą niedaleko Lipska, 60 pracowników, firma posiada również oddziały w Szwajcarii i Austrii ; niskie koszty utrzymania, rejon atrakcyjny zwłaszcza dla rodzin
• Praca 1-3 zmianowa, dostępne nadgodziny (odpłatne)
• Praca w profesjonalnym środowisku przyjaźnie nastawionym na pracowników z zagranicy
• Możliwość rozwoju umiejętności w nowoczesnej technologii i inżynierii mechanicznej
• Profesjonalna obsługa kandydata w języku ojczystym, kompleksowa organizacja rozmowy kwalifikacyjnej, zwrot kosztów podróży, wsparcie podczas relokacji oraz w znalezieniu kwatery
• Nauka języka obcego: nasi klienci wspierają pracowników w integracji z obcojęzycznym środowiskiem oraz stwarzają możliwości nauki języka Niemieckiego

Wymagania

• Doświadczenie w samodzielnym operowaniu i programowaniu Tokarek CNC
• Znajomość sterowników Mazatrol/Sinumerik
• Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego
• Znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego
• Znajomość urządzeń sterujących i pomiaru
• Chęć pracy za granicą, poważne ukierunkowanie na pracę długoterminową , skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy niezależnej

Prezentacja firmy

Firma CNC-EXPERTS GmbH jest profesjonalną Niemiecką firmą rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
63PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
30 dni urlopu płatnego, dodatek urlopowy i świąteczny
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis