Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Tokarz // 9.000 zł

Miejsce pracy: Sochaczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przezbrajanie wielowrzecionowych automatów tokarskich
  • Kontrola jakości produkowanego elementu podczas ustawień maszyny
  • Weryfikacja stanu kompletu narzędzi potrzebnych do wyprodukowania danego detalu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. rocznego)
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych oraz narzędzi kontroli jakości
  • Znajomości branży obróbki skrawaniem

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie - bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia - do 9.000 zł brutto (podstawa + premia)
  • Premię frekwencyjno- jakościową (do 1.000 zł brutto)
  • Pracę na dwie zmiany
  • Wolne weekendy (praca od pn do pt)
  • Możliwość skorzystania ze szkolenia za granicą (dla chętnych)
  • Bezpłatną Prywatną opiekę zdrowotną

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.