Tokarz | 16 € brutto | Utrecht od zaraz

Orange Jobs B.V.

Holandia, Utrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś tokarzem, pracowałeś na maszynach konwencjonalnych? Znasz się na swoim fachu i szukasz pracy na długo? Minimum 40 godzin tygodniowo? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

OrangeJobs dla swojego renomowanego kontrahent zajmującego się produkcją wielkogabarytowych szczypiec poszukuje obecnie tokarza. Ważne aby kandydat znał się na swoim fachu i dysponował wieloletnim doświadczeniem, oraz komunikował się po angielsku lub holendersku.

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy tokarza min. 3 lata
  • umiejętność pracy z metalem
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej
  • prawo jazdy i auto będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dobre zakwaterowanie (domy o dobrym standardzie pok. 1 lub 2 osbowe
  • ubezpieczenie
  • stabilną pracę na holenderskich warunkach
  • możliwość dodatkowych kursów, szkoleń

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne