Tłumacz wewnętrzny języka angielskiego i niemieckiego / francuskiego

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Tłumacz wewnętrzny języka angielskiego i niemieckiego/francuskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: PO/04/19

Opis stanowiska:

• Wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego oraz niemieckiego lub francuskiego na polski oraz z polskiego na angielski.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);

• Min. 2-letnie doświadczenie w tłumaczeniach;

• Biegła znajomość języka angielskiego (C2), mile widziana dodatkowo znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (C1);

• Dokładność oraz samodzielność w działaniu;

• Wiedza z zakresu medycyny, prawa, ekonomii lub zagadnień technicznych będzie atutem.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie;

• Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;

• Elastyczne godziny pracy;

• Niezbędne narzędzia pracy oraz korektę i weryfikację tłumaczonych tekstów;

• Szkolenie w zakresie narzędzi CAT i narzędzi wspomagających tłumaczenie;

• Po okresie próbnym dofinansowanie do karty MultiSport lub opieki zdrowotnej.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.