Tłumacz / Tłumacze wszystkich języków do pracy zdalnej

JI Translations

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Hiszpańska agencja tłumaczy poszukuje doświadczonych tłumaczy języka hiszpańskiego, angielskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego itd.

Nieodzownym warunkiem jest posiadanie NIPu (bycie zarejestrowanym jako podatnik w Polsce).

Współpraca będzie odbywała się w trybie zdalnym (stawka do indywidualnego ustalenia).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jestem tłumaczem freelance, szukającym podwykonawców do wykonywan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja