OTTO Work Force

Tłumacz szkoleń BHP

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 2590

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania? – czekamy na Twoją aplikację. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie i poznasz specyfikę z zakresu szkoleń BHP u naszego klienta z branży automotive.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Zadania które na Ciebie czekają:

  • Tłumaczenie szkoleń BHP na terenie zakładu klienta z branży motoryzacyjnej,
  • Dojazd do klienta 2-5 razy w tygodniu,
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • Współpraca z ludźmi z dawką pozytywnej energii.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Mentora który wdroży Cię w zakres obowiązków,
  • Zdobycie cennej wiedzy z ciekawej branży,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Znasz język ukraiński i polski na poziomie zaawansowanym,
  • Jesteś energiczną i zawsze uśmiechniętą osobą,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi,
  • Wystąpienia przed kilkuosobową grupą nie stanowią dla Ciebie problemu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.