tłumacz języka Norweskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego

Essels International Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracowników ze znajomością języka Hiszpańskiego , Norweskiego , Niemieckiego, Czeskiego.

Praca będzie polegała na prowadzeniu rozmów zarówno zdalnych a także w terenie z firmami w Hiszpanii, Norwegii.

Warunki pracy,czasu pracy,wynagrodzenia do uzgodnienia w zależności od dyspozycyjności pracownika i czasu pracy. Ponieważ oferujemy także pracę dla osób szukających dodatkowej pracy.

Firma nasza ma siedzibę w Warszawie poszukujemy pracowników z całej Polski ponieważ nie ma konieczności aby praca była wykonywana w siedzibie naszej firmy.

Wymagania

Gotowość do wyjazdów 2-3 dniowych do krajów w których będą tłumaczone rozmowy.

Wyjazdy średnio 1 raz w miesiącu.

Znajomość jezyka na poziomie min.dobrym.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się importem i sprzedażą internetową produktów z r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja