POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Tłumacz Języka Hiszpańskiego

Miejsce pracy: Pawłówek k. Bydgoszcz

ZADANIA:

  • realizacja pisemnych i ustnych tłumaczeń z języka hiszpańskiego na języka polski oraz z języka polskiego na język hiszpański;
  • udział w spotkaniach połączonych z konsekutywnymi tłumaczeniami z języka hiszpańskiego na języka polski oraz odwrotnie;
  • codzienna współpraca i administracyjna obsługa hiszpańskojęzycznego przełożonego;
  • prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-gospodarczych biura;
  • rejestracja i obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w siedzibie Firmy.

OCZEKIWANIA:

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego oraz polskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych i pisemnych z języka hiszpańskiego na języka polski oraz z języka polskiego na język hiszpański;
  • znajomość słownictwa z zakresu budownictwa;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • praca w sprawdzonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.