Tłumacz języka francuskiego

Gi Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Szukanie materiałów i przygotowanie tłumaczeń treści z języka angielskiego na język francuski oraz z języka francuskiego na język angielski
  • Tłumaczenie informacji prasowych
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Posługiwanie się językiem francuskim, co najmniej na poziomie B2
  • Znajomość specjalistycznego słownictwa ekonomicznego, finansowego i gospodarczego mile widziana
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym w centrum Gdyni
  • Pakiet relokacyjny
  • 2 dodatkowe dni wolne do wykorzystania w celach wolontariatu
  • Szansa na wykorzystywanie znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wdrażające do pracy
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.